Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 17334247



*

nr 1733 4247


MIXED MEDIA

Kristina Redz. Signed, composition, 28x25 cm, outer dimensions including frame: 55x42,


Kristina Redz, Signerad, komposition, 28x25 cm, yttermått inklusive ram: 55x42 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday October 20 2025
at 18:41:21


  • Bid history
Time Bidder Bid
15/10 18:12:30 1      100 kr
20/10 18:36:21 2      Vinnande bud
20/10 18:37:02 2      justering av budtak


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition kristina redz vattenfärg
  • 8022 WATERCOLOUR
    Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
    Present: SEK 700

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:38
  • 8213 WATERCOLOUR
    Ã…slund, dated -90, landscape with lake. Watercolou..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:06
  • 8097 WATERCOLOUR
    Birgit Sahlberg. Signed, dated 1927, still life, 6..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:36




Ladda ner broschyr